Penktų ir šeštų klasių mokiniai keliaudami po Lenkiją atrado jos kultūrinius lobius: apsilankė senovinėje jotvingių-prūsų gyvenvietėje

2022-09-20

Penktų ir šeštų klasių mokiniai keliaudami po Lenkiją atrado jos kultūrinius lobius: apsilankė senovinėje jotvingių-prūsų gyvenvietėje

Kauno Jono ir Petro Vileišių mokyklos penktų ir šeštų klasių mokiniai keliaudami po Lenkiją atrado jos kultūrinius lobius: apsilankė senovinėje jotvingių-prūsų gyvenvietėje, kur gėrėjosi XII – XIII a. protėvių gyvenimu, atrado ne tik istorinį, bet ir dvasinį baltų genčių palikimą. Plaukė Augustavo, dar vadinamo „Lenkiškąja Venecija“, kanalais, į kuriuos suteka didieji Augustavo ežerai. Išvydo jau amžius gyvuojantį inžinerinį šedevrą: Pževiežo šliuzą. Kelionę vainikavo pramogos Augustavo senamiestyje ir kulinariniai miesto atradimai. Kultūriškai ir istoriškai turtingoje kelionėje mus lydėjo gidė, anglų kalbos mokytoja Laimutė Žukauskienė.

Daugiau nuotraukų mokyklos Instagam: nuoroda

Lenkija2209205
Lenkija220920
Lenkija2209204