Priešmokyklinės ugdymo grupės „Kodėlčiukai“ ugdytiniai aplankė gyvūnų prieglaudą „Penkta koja“

2023-11-08

Lapkričio 8 dieną priešmokyklinės ugdymo grupės „Kodėlčiukai“ ugdytiniai aplankė gyvūnų prieglaudą „Penkta koja“.

Dauguma vaikų tokioje vietoje lankėsi pirmą kartą, bet buvo drąsūs, skubėjo pavedžioti kuo daugiau šuniukų. Išvykos tikslas - ugdyti vaikų pareigingumą, mokyti daryti gerus darbus. Vaikai turi suprasti, kad gyvūnai nėra žaislai, jie reikalauja daug dėmesio, meilės, laiko.

Prieglaudos darbuotoja papasakojo apie čia esančius gyvūnus, jų kasdienybę, priežiūrą, kaip ir kodėl patenka gyvūnai į prieglaudą... Džiugu, kad mūsų grupės tėvai neliko abejingi beglobiams gyvūnams ir atnešė jiems daug lauktuvių.

Isvyka2311083
Isvyka2311082