Priešmokyklinių grupių „Gudručiai“ ir „Smalsučiai“ ugdytinių komandos dalyvavo viktorinoje „Čiulba ulba paukštužėliai“

2024-03-14

Kovo 13 d. priešmokyklinių grupių „Gudručiai“ ir „Smalsučiai“ ugdytinių komandos vyko į lopšelį – darželį „Pelėdžiukas“, kur dalyvavo integruotoje pažintinėje veikloje – viktorinoje „Čiulba ulba paukštužėliai“. Penkių komandų dalyviai po penkis vaikus iš skirtingų įstaigų susitikimą pradėjo nuo namų darbo – savo prisistatymo, vėliau dalyvavo dešimties klausimų viktorinoje, naudodami planšetes ir programėlę ,,Kahoot”. Tuomet judesio pedagogė vaikus pakvietė judriai veiklai - žaidžiant, pagal muziką, buvo imituojami skirtingi paukščiai, o meno pedagogė pasiūlė sukurti darbelį iš antrinių žaliavų – inkilėlį su paukšteliu. Veiklos pabaigoje visos komandos buvo apdovanotos Padėkomis ir saldžiais siurprizais bei pakviestos drauge, įstaigos kieme, išbandyti naujausius lauko žaidimų aikštelių įrenginius.

Viktorina2403152
Viktorina2403153