Vyko LR Prezidento Gitano Nausėdos inicijuotas ir Tarptautinei vaikų dienai skirtas renginys ,,Švietimo pažangos asamblėja"

2023-06-05

Gegužės 31 d., trečiadienį Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje vyko Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos inicijuotas ir Tarptautinei vaikų dienai skirtas renginys ,,Švietimo pažangos asamblėja". Antrą kartą organizuojamoje Švietimo pažangos asamblėjoje dalyvavo ir Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla, kuriai atstovavo mokyklos direktorė dr. Dalia Lapėnienė ir 7b klasės mokinys Dominykas Vasiliauskas. Renginio metu buvo siekiama atkreipti dėmesį į mokinių įtraukimo į švietimo pažangos procesą svarbą. Mokiniai ir mokytojai iš 27 Lietuvos mokyklų pristatė gerąsias patirtis ir inovacijas, kurios padeda mokykloms prisitaikyti prie šiuolaikinių mokinių poreikių ir pasiūlyti naujovišką, įtraukiančią, į mokinius orientuotą ir su jų interesais susietą mokymosi patirtį. Asamblėjos dalyviai apibendrino gerąsias dalyvaujančių mokyklų praktikas taikant švietimo technologijas ir pasidalino įžvalgomis su kitomis Lietuvos mokymosi įstaigomis, kaip jų bendruomenės pačios gali aktyviai kurti švietimo pažangą. Tarp moderatorių buvo VDU Švietimo akademijos dėstytojų, renginyje dalyvavo VDU Švietimo akademijos kanclerė prof. dr. Lina Kaminskienė.

SMM2306052
SMM230605