Vyko „Mažųjų sporto šventė - Mylim Lietuvą"

2024-02-21

Vyko „Mažųjų sporto šventė - Mylim Lietuvą

Vasario 21 dieną ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai susirinko paminėti Vasario 16 -ąją. Vyko „Mažųjų sporto šventė - Mylim Lietuvą".  Sporto nauda vaikams labai didelė ir tam yra daug priežasčių. Tai padeda jiems ugdyti socialinius ir komandinio darbo įgūdžius, kartu tai gerina psichinę sveikatą ir fizinį pasirengimą. 

Artėjant valstybinėms šventėms, turbūt daugelis ruošiasi dalyvauti įvairiuose šventiniuose renginiuose, į kuriuos eis drauge su didžiausiu valstybės turtu – augančiais Lietuvos piliečiais. Kaip nuo mažų dienų galime pradėti ugdyti vaikų pilietiškumą ir padėti vaikams suprasti, ką reiškia mums svarbios datos, simboliai?

Vaiko suvokimo lygmuo ankstyvajame amžiuje yra labai konkretus – jis supranta tai, ką mato, ką gali apčiuopti, todėl tokios sąvokos kaip meilė tėvynei ar pasididžiavimas mažiems vaikas yra sunkiai suvokiamos. Pilietiškumo jausmą kurkime per geras emocijas, tad norėdami ugdyti vaikus gerais piliečiais visų pirma turime suteikti jiems smagią pilietiškumo patirtį.

Įvairios šventės, minėjimai yra puiki proga šių patirčių sukurti kuo daugiau.

Daugiau nuotraukų mokyklos Instagram: nuoroda.

Svente240221
Svente2402212
Svente2402213