Paskutinė diena prieš atostogas buvo paskelbta karjeros ugdymo diena

2023-12-29

Paskutinė diena prieš atostogas buvo paskelbta karjeros ugdymo diena

Paskutinė diena prieš atostogas buvo paskelbta karjeros ugdymo diena. 5-8 klasių mokiniai per paskutines kalendorinių metų pamokas diskutavo, kokių profesijų atstovai labiausiai reikalingi, kad šventės būtų linksmos ir prasmingos. Buvo išvardinta daugybė profesijų: inžinieriai, dizaineriai, kepėjai, medikai, renginių vedėjai, muzikantai. Be konkurencijos buvo, žinoma, Kalėdų Senelis ir... medkirčiai. Išsiaiškinome, kokių savybių reikia Kalėdų Seneliui, kuo ši profesija patraukli, o gal būt ir sudėtinga. Kiekvienoje klasių grupėje vyko improvizuotas egzaminas Kalėdų Senelio asistento kvalifikacijai įgyti, kur moksleiviai atsakinėjo į 36 klausimus apie šv. Kalėdų istoriją, geografiją, papročius pasaulyje ir Lietuvoje. Geriausiai atsakinėjusiems į klausimus buvo įteikti Kalėdų Senelio akademijos pažymėjimai. Atsisveikindami palinkėjome, kad per Kūčias, šv.Kalėdas nepamirštume tikrosios šių švenčių prasmės, kad visada savo širdyse nešiotumėmės gerumą, meilę, viltį ir tikėjimą.

Karjeros2312292
Karjeros2312293