Priešmokyklinė ugdymo grupė „Kodėlčiukai“ vykdė STEAM projektą „Kaip Kalėdos kvepia meduoliais“

2023-12-22

Gruodžio mėnesį priešmokyklinė ugdymo grupė „Kodėlčiukai“ vykdė STEAM projektą „Kaip Kalėdos kvepia meduoliais“.
Žybsinčios Kalėdinės lemputės, sniegas, namų jaukumas, artimųjų šiluma ir… gardus cinamonu bei gvazdikėliais pagardintų meduolių aromatas – apie tai yra Kalėdos!
Meduoliai jau šimtmečius yra neatsiejama Kalėdų tradicijų dalis. Jie ne tik pripildo orą viliojančiu aromatu, bet ir suburia šeimą, sukurdami šilumos ir džiugesio kupinas akimirkas.
Vaikai dekoravo meduolius, konstravo juos iš lego detalių, kaladėlių, aplikavo iš kartono.
Šio užsiėmimo tikslas – puoselėti vaikų meninius, etnokultūrinius gebėjimus, kūrybiškumą ir saviraišką. Na ir, žinoma, padėti vaikams įsijausti į kalėdinio – šventinio pasiruošimo laikotarpį kuriant ,,meduolines“ formeles.

Steam2312224
Steam231222