Priešmokyklinės ugdymo grupės vyko į Dexterių ūkį

2023-10-10

Priešmokyklinės ugdymo grupės vyko į Dexterių ūkį

Dexterių ūkis - tai šeimos verslas, čia dirba tik šeimos nariai, kurie ir prižiūri ūkį. Patys šeimininkai - nuostabaus šiltumo žmonės, kurie padės išsirinkti skaniausią moliūgą ar papasakos daugiau apie ūkį.
Ką čia galite nuveikti: pasidarysite gražiausias rudenines nuotraukas tarp moliūgų; pamaitinsite vietoje auginamus gyvūnus; vaikai galės užlipti arba pavažinėti tikru traktoriumi. Paragausite vietoje kepamų šiltų moliūgų blynų, arbatos, šviežių ar raugintų moliūgų; nusipirksite moliūgų į namus skaniausiems blynams. Su vaikais pasidarysite asmenukes tarp šimtų moliūgų ar pašokinėsite ant šieno. Pasivaikščiosite labirinte ir puikiai praleisite laiką gryname ore! O ir visokių kitų pramogų vaikams čia tikrai gausu!

Priešmokyklinio ugdymo klasių mokytojos

Ukis2310103