Socialiai remtiniems, mažas pajamas turinčių šeimų vaikams, prieš didžiąsias metų šventes organizuotos įvairios Kalėdinės veiklos

2023-12-19

Mūsų mokykloje jau tapo tradicija, jog mokyklos socialinės pedagogės, socialiai remtiniems, mažas pajamas turinčių šeimų vaikams, prieš didžiąsias metų šventes organizuoja įvairias Kalėdines veiklas.

Šiais mokslo metais 1- 4 klasių mokiniai buvo pakviesti apsilankyti PLC „Mega“ esančiame Vaikų edukaciniame centre „Curiocity“, 5-8 klasių mokiniai vyko į „Romuvos“ kino teatrą stebėti filmo „Ernestas ir Selestina: kelionė į Šaradiją“.

Itin džiugu, kad mūsų mokyklos valgykloje maitinimo paslaugas teikianti įmonė UAB „Maisto slėnis“, norėdama prisidėti prie švenčių laukimo ir kūrimo, pakvietė mokinius dalyvauti kūčiukų gaminimo edukacijoje. Nuoširdžiai tikimės, kad šios kalėdinė veiklos vaikams padovanos tai, ko jų gyvenime labiausiai trūksta - džiaugsmą, šilumą, viltį ir sparnus jų svajonėms.

Veiklos231219
Veiklos2312192